Studio nagrań

Studio nagrań – to cel naszych uczniów, którzy w czwartek  4 kwietnia 2019 roku pojechali do Bydgoszczy razem z panią Sandrą Wesołowską nagrać utwór pt. „Wszystko co złe omija mnie” – Grażyny Łobaszewskiej. Była to nagroda za zdobyte przez zespół „OLYMPIC” – II -ego miejsca w Konkursie Wojewódzkim Kolęd i Pastorałek „Aniołowie się radują”. To wspaniała przygoda i doświadczenie jakie zdobyli w tym dniu nasi uczniowie: Aleksander Wonorski, Zuzanna Smarz, Patrycja Bibro, Aurelia Tomaszewska, oraz Alicja Biegała. Z niecierpliwością wyczekujemy efektów muzycznych.

W tym dniu wykorzystaliśmy również pozostałą część nagród – bilety do kina Hellios w Bydgoszczy. Mając całą salę kinową dla siebie obejrzeliśmy film „Dumbo”. Był również czas dla siebie i posiłku.

Wycieczkę zaliczamy do udanych, a jej piękne wspomnienia upamiętniliśmy w zdjęciach
S.Wesołowska