Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Sukces Michała w Konkursie o Wielkich Polakach

W Muzeum Twierdzy Toruń odbyła się 07.03 uroczysta gala podsumowująca etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach „ Mikołaj Kopernik i jego czasy”

. Cieszymy się sukcesem Michała Stasiaka, ucznia klasy 6 a, który znalazł się w trójce najlepszych uczniów w rejonie toruńskim i aleksandrowskim, tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Michał osiągnął bardzo wysoki wyniki i zajął 2 miejsce. Z tego powodu wraz z opiekunem s. Renatą Ostrowską został zaproszony na Galę Laureatów, gdzie z rąk Pani wicekurator Oświaty odebrał dyplom i nagrodę. Gratulujemy Michałowi ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki, aby etap wojewódzki był dla niego również pomyślny jak etap rejonowy.