Sztuka wyboru

We wtorek 13.11.18 r. Gabrysia Pawlak, Sandra Grochulska, Kacper Śledz  pod opieką Joanny Żelazkiewicz  pojechali do Bydgoszczy na Galę wręczenia nagród w konkursie „Sztuka Wyboru” (http://sztukawyboru.pl ) w ramach Festiwalu Energa Camerimage. Na konkurs wpłynęło 29 filmów ze szkół w regionie. W swoich filmach młodzi artyści poruszali tematy dotyczące uzależnień, osamotnienia, różnych zagrożeń i po raz pierwszy zbyt wczesnego macierzyństwa.
Filmy te powstały dzięki czerwcowym warsztatom w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Na Gali byli światowej sławy reżyserzy, operatorzy, a nagrody wręczali Dominika Ostałowska, Wojciech Mecwaldowski i Dorota Kędzierzawska.
                                                                                                                                                                     Joanna Żelazkiewicz

Film zrealizowany przez naszych uczniów pod opieką Pani Żelazkiewicz