Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

To był Bal …

16 czerwca 2017 roku gimnazjaliści – przyszli absolwenci naszej placówki, bawili się na Balu Gimnazjalnym w Restauracji Aquarius w Odolionie. Zabawa rozpoczęła się uroczystym polonezem,przygotowanym pod kierunkiem Pani Pauliny Mrówczyńskiej, po którym Pani dyrektor mgr inż. Anna Władkowska przywitała przybyłych gości: Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Pana Marcina Strycha, uczniów i ich rodziców, grono pedagogiczne a następnie życzyła wszystkim wspaniałej zabawy.

Muzyka zachęcała do tańca, a Disc Jockey urozmaicał imprezę licznymi konkursami, do których uczniowie zapraszali nauczycieli i rodziców. Niespodzianką był występ jednego z rodziców, Pana Jacka Zaborowskiego, który wykonał piosenki z repertuaru Elvisa Presleya i przeniósł na chwilę uczestników w szalone lata rock and rolla. Mimo zmęczenia, wszystkim trudno było się rozstać więc można uznać Bal 2017 za niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, jednym słowem za udany!!!