Turniej „Geograf Roku”

Turniej „Geograf Roku”     I etap – podsumowany!

Zadanie 1, wrześniowe, turnieju wiedzy „Geograf Roku”, które polegało na wykonaniu „Pocztówki z wakacji” zostało podsumowane. Największą ilość punktów – 5, za szczególny wkład pracy i pomysłowość otrzymał Jędrzej Szaj z klasy VII a. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni czterema punktami. Serdecznie gratuluję uczniom i zachęcam wszystkich do dalszych zmagań z tematyką geograficzną w październiku.

Zadanie 2, październikowe dotyczy rzeki Wisły w nawiązaniu do Roku Rzeki Wisły 2017. Należy ułożyć własne hasło promujące tę rzekę, np. o tematyce ekologicznej lub wierszyk (do 31.10.17).

Czekam na Wasze pomysły!!!

Regulamin Turnieju wiedzy  „GEOGRAF ROKU”

1. Turniej wiedzy dla uczniów szkół podstawowych klasy VII szkoły SP klas II-III gimnazjum
  2. Turniej wiedzy będzie odbywał się cały rok szkolny 2017/2018. Zainteresowani uczniowie otrzymają każdego miesiąca zadanie (należy wykonać je w terminie do 30 (31) dnia miesiąca)
  3. Wszystkie zgłoszone prace z każdego miesiąca będą oceniane skalą punktową (0-5p) oraz drobnym upominkiem
  4. Ostatecznego zwycięzcę lub zwycięzców poznamy w czerwcu 2018 roku (uczeń, który wykonał co najmniej 8 zadań i zdobył najwyższą ilość punktów)
  5. Prace należy wykonywać samodzielne, indywidualnie, starannie i z pomysłem!
  6. Wszystkie prace powinny na odwrocie zawierać czytelne informacje:

– temat pracy i data (np. Geograf Roku – Pocztówka z wakacji – 09.2017), imię i nazwisko, wiek, klasa)

1. Wyniki turnieju będą podsumowane na stronie internetowej naszej szkoły każdego miesiąca
  2. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się na akademii kończącej rok szkolny 2017/2018.
  3. Wszystkie wątpliwości i zapytania proszę kierować do organizatora: J. Mandra sala 20.Justyna Mandra