Minęły wakacje …

Jeszcze niedawno słyszeliśmy dźwięk szkolnego  dzwonka, który życzył nam słonecznych wakacji, a już zadźwięczał  głośno, witając nas radośnie. Minęły wakacje, radosny czas pełen słońca i zabawy.  Teraz  pora na powrót do szkolnych ławek i do nowych obowiązków. Czeka nas dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

2 września pan dyrektor Maciej Wzięch rozpoczął nowy rok szkolny i  życzył  wszystkim wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu naukowych sukcesów. Uczniowie klas 5 i 6  wierszami i piosenkami uczcili 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.  Przekazali  także wszystkim uczniom cenne rady i wskazówki na  kolejny pracowity rok szkolny. Na uroczystości obecni byli także znamienici  goście: Burmistrz Ciechocinka Pan Leszek Dzierżewicz, Wiceburmistrz Pan  Marian Ogrodowski, przedstawiciele Rady Miasta  Agnieszka Rybczyńska i  Dariusz Szadłowski, Przewodniczący Rady Rodziców Paweł Rosiński, Klara Drobniewska i Bartosz Różański.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowały Panie: A. Gawinecka, M. Jastrzębska, A. Racka i J.Żelazkiewicz. Oprawę muzyczną zapewniła Pani S. Wesołowska.

Kochani uczniowie warto pamiętać, że każdy dzień w szkole zbliża do wakacji!

A. Gawinecka