Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

tn32(1)Minął kolejny rok szkolny…. Podsumowania, podziękowania, pożegnania.
Minął kolejny rok szkolny, rok wytężonej nauki i pracy. Zaproszeni goście, uczniowie klas pierwszych i drugich, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na auli Publicznego Gimnazjum w Ciechocinku, by pożegnać i podsumować mijający rok szkolny.

Pani Dyrektor Anna Władkowska serdecznie powitała   wszystkich zebranych i podziękowała za całoroczny trud, pogratulowała uczniom osiągnięć. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz  wyróżnili się wzorowym zachowaniem i frekwencją. Przyznane zostały nagrody uczniom za sukcesy w konkursach. Serdecznie gratulujemy wszystkim osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.
tn3 tn4 tn7 tn8 tn9 tn10 tn11 tn12 tn13 tn14 tn15 tn16 tn17 tn18 tn19 tn20 tn21 tn22 tn23 tn24 tn25 tn26 tn27

W tym dniu,  momentem niezwykle wzruszającym dla całej społeczności szkolnej było pożegnanie nauczycieli, którzy zakończyli pracę w naszej szkole. Pani Małgorzata Augustynek i Pan Sławomir Małecki odeszli na zasłużoną emeryturę, a Pani Kamilla Bolewicka od roku szkolnego 2016/2017 podejmie pracę w Szkole Podstawowej im. Marszałka Piłsudskiego w Ciechocinku.
tn32(2) tn33 tn34 tn35

Uczniowie okazali wiele serdeczności i wdzięczności odchodzącym nauczycielom. Każdemu zadedykowana była piosenka oraz wiersz, podkreślający osobowość pedagoga, wkład pracy włożony w wychowanie  młodzieży. Dopełnieniem podziękowań i życzeń były piękne bukiety kwiatów.

Oprawę artystyczną zakończenia roku szkolnego przygotowali uczniowie klas : II a, II b, Ic oraz  tegoroczni absolwenci pod kierunkiem Pani Wiesławy Wiśniewskiej i Pana Sławomira Małeckiego.
tn31 tn30 tn28  tn5

Po zakończeniu uroczystości na auli, uczniowie przeszli do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim  uczniom, nauczycielom życzymy  pogodnych, wymarzonych wakacji i zasłużonego wypoczynku.