VII a – Wspomnienia z biwaku…

8 czerwca nasza klasa spędziła miło czas na biwaku w gospodarstwie agroturystycznym „Chabry i Maki” w Ciechocinku. Na miejsce dotarliśmy piechotą, idąc trasą z Parku Tężniowego, ulicą Sportową i Słońsk Dolny, mijając Rezerwat przyrody Ciechocinek i oczyszczalnię ścieków.

W gospodarstwie pod czujnym okiem P. Ballo wszyscy z ochotą przygotowywaliśmy pizzę według własnego uznania, po czym traciliśmy kalorie podczas zabaw sportowych i tanecznych.

Do późnych godzin wieczornych zajadaliśmy kiełbaski z ogniska, śpiewaliśmy, graliśmy w gry towarzyskie. Czas bardzo szybko minął a kiedy wszyscy stwierdziliśmy, że czas na spanie kogut oznajmił że to czas pobudki. 9 czerwca rano pełni wrażeń rozeszliśmy się do domów, planując kolejne wspólne klasowe atrakcje….