Zwierzaki rozrabiaki

Na początku kwietnia w naszej szkole został ogłoszony konkurs fotograficzny pt. „Zwierzaki – rozrabiaki”, którego tematem było zaprezentowanie na fotografii swoich zwierząt domowych w zabawny sposób. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i bardzo szybko zaczęły napływać prace. Wszystkie zdjęcia zostały wyeksponowane w holu na parterze. Każdy uczeń szkoły miał możliwość oddania głosów na dwa zdjęcia, które jego zdaniem były najciekawsze. Po zliczeniu wszystkich głosów przyznano następujące miejsca:

Klasy I – II:

I miejsce: Aleksander Nowakowski kl. II a

II miejsce: Maciej Kamola kl. II b

III miejsce: Roksana Grzegórska kl. II a

Wyróżnienie: Piotr Wiśniewski kl I c

Klasy IV – VIII i III g.:

I miejsce: Bartek Boniecki kl. III a

II miejsce: Nina Łoś kl. IV b

III miejsce: Gabrysia Pawlak kl. III a, Wojtek Dziurla kl. VIII b

Wyróżnienie: Anna Lawędzka kl. IV b

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do dalszej zabawy, o nieco innej tematyce, w nowym roku szkolnym (drodzy uczniowie, zbierajcie ciekawe zdjęcia z wakacyjnych wojaży!)

Monika Mińkowska

Martyna Jastrzębska