Kiermasz świąteczny

13 grudnia  2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Ciechocinku odbył się świąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.  Na kiermaszu można było kupić niepowtarzalne upominki, unikatowe dekoracje świąteczne m.in. rękodzieła wykonane z włóczki, zawieszki, stroiki oraz małe i duże elementy dekoracji stołu świątecznego, a także przepiękne i oryginalne kartki świąteczne, a przede wszystkim choinki wykonane przez dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Kubusia Puchatka i ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 z Ciechocinka. Dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób wyniósł 545 zł. Pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim, którzy przygotowali ozdoby świąteczne i włączyli się w przygotowanie kiermaszu serdecznie dziękujemy.

P.Czyżniewska