Praktyczne Święta

Podczas grudniowych dni uczniowie klasy I b uczyli się jak praktycznie radzić sobie z przedświątecznymi  przygotowaniami. Nauka ta odbywała się na wszystkich frontach, począwszy od urządzania stołu wigilijnego, a skończywszy na robieniu wszelkiej maści ozdób choinkowych i wizytówek .W tym celu zaproszona została specjalistka w tym temacie Pani Jagoda Witkowska z firmy  „Planerka”, która z wielkim zapałem pokazała tajniki tej trudnej sztuki . Rodzice również stanęli na wysokości zadania ,pomagając swoim pociechom wykonać ozdobne choinki na kiermasz. Jedno z rodziców wykazało się wyjątkową kreatywnością przygotowując bałwanki z masy solnej, które dzieci pomalowały farbkami. Umiejętności, które nabyły dzieci podczas warsztatów zaprocentują na przyszłość .W ich domach podczas świąt nigdy nie będzie szaro i pospolicie.

Paulina Czyżniewska