Drzwi Otwarte klas młodszych

12 marca 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami. Gości przywitał dyrektor szkoły – p. Maciej Wzięch, który opowiedział o szkole i jej atutach. Następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna przedstawiająca zdjęcia z życia najmłodszych uczniów naszej szkoły. Pierwszaki i drugoklasiści wraz z wychowawczyniami przygotowali dla przedszkolaków krótki występ, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Po występie nadszedł czas na zwiedzanie sal lekcyjnych, w których czekało wiele atrakcji. Dzieci miały okazję m.in. wypróbować tablicę interaktywną, wykonać ciekawą pracę plastyczną, polepić w masie solnej oraz usypać obrazek z kolorowego piasku. Kolejną atrakcją była fotościanka, przy której przyszli uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci otrzymały również fantazyjne mydełka oraz kolorową masę slime z logo szkoły.

Do zobaczenia po wakacjach! 😊