Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień Babci i Dziadka – kl.I

22 stycznia uczniowie klas pierwszych przedstawili Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście, kochani dziadkowie licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Swą obecnością w ramach realizacji projektu „ Pieśni i zwyczaje, które łączą pokolenia” uświetnili także naszą uroczystość Klubowicze Klubu Senior +  „Niezapominajka” w Ciechocinku wraz z Panią Dyrektor Ewą Strzelecką- Słomkowską.

Po występie dzieci złożyły życzenia kochanym dziadkom, przekazały laurki i upominki.

Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora Szkoły, Pana Macieja Wzięcha który nie szczędząc ciepłych słów, życzył Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Wychowawczynie klas I