Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień Babci i Dziadka w klasach II

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
Dnia 21 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji ich święta. Uczniowie klas drugich przygotowali program artystyczny, na który składały się wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane z tymże świętem. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokaz taneczny w wykonaniu dzieci z klasy IIb.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Rodzice przygotowali dla naszych gości słodki poczęstunek, a dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków i babcie własnoręcznie wykonanymi upominkami, dziękując za trud włożony w ich wychowanie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

                                                                                                                                 Wychowawczynie klas II