Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień Otwarty już za nami

Dnia 24. lutego 2017 roku w naszym gimnazjum odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Gimnazjaliści przygotowali część artystyczną, w której zaprezentowali swoje umiejętności taneczne oraz w sposób humorystyczny przedstawili sylwetki nauczycieli.

Zebranych przywitała Dyrektor Szkoły, która przedstawiła dotychczasowe osiągnięcia oraz propozycje zajęć dla nowych uczniów.

Klasy przygotowały dla gości słodki poczęstunek, a w stołówce szkolnej czekały na nich świeżo upieczone faworki i napoje.

Frekwencja rodziców i uczniów była bardzo duża. Wielu z nich przyszło po to, by rozwiać wątpliwości związane z dalszą edukacją dzieci. Rodzicom podobał się wizerunek szkoły, podziwiali też umiejętności gimnazjalistów.