Hej kolęda, kolęda!

11 grudnia w Klubie Seniora „Niezapominajka” odbyło się wspólne kolędowanie. Drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechocinku wraz z wychowawczyniami p. P. Czyżniewską i p. M. Turkiewicz przygotowali świąteczny występ. Zabrzmiały piękne kolędy i zimowe piosenki, uczniowie zadeklamowali także wiersze. Szczególnie wzruszający okazał się występ Aleksandra Wonorskiego z kl. III a (gimnazjum), który zaśpiewał „Kolędę dla Nieobecnych”. Nie obyło się bez prezentów, wszak zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… Dzieciaki przygotowały dla seniorów własnoręcznie zdobione, drewniane bombki, natomiast od całego grona pedagogicznego na ręce pani dyrektor – Ewy Strzeleckiej-Słomkowskiej trafił oryginalny, drewniany Mikołaj wykonany przez uczennicę naszej szkoły – Polę Piasecką.

P. Czyżniewska, I. Ogrodowska, M. Turkiewicz