Świąteczny Kiermasz

13 grudnia  2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Ciechocinku odbył się świąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.  Na kiermaszu można było kupić niepowtarzalne upominki, unikatowe dekoracje świąteczne wykonane na konkurs szkolny m.in. rękodzieła wykonane z włóczki, aniołki, świeczniki, zawieszki, stroiki oraz małe i duże elementy dekoracji stołu świątecznego, kartki świąteczne, a przede wszystkim choinki wykonane przez dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 i nr 2 z Ciechocinka i ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 z Ciechocinka. W przeprowadzeniu kiermaszu pomagały dzieci i młodzież z samorządu uczniowskiego: Aleksandra Kuczyńska, Mateusz Trzciński, Jakub Zakrzewski, Zuzanna Jarkowska, Amelia Mazur, Maja Kawiak i Aleksander Wonorski. Dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób wyniósł 1065,67 zł. Pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim, którzy przygotowali ozdoby świąteczne serdecznie dziękujemy.

protokół

P. Czyżniewska,  M.Turkiewicz, M.Jastrzębska, J.Bober