Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

II Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

W sobotę 24 listopada 2018r. odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni patriotycznej organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie.
Do konkursu przystąpili nasi uczniowie: Zofia Brzozowska, Aleksander Wonorski, Alicja Biegała, Wioletta Sitko, Zuzanna Smarz, Roksana Marcykowska, Patrycja Bibro oraz Aurelia Tomaszewska. Pod opieką pani Sandry Wesołowskiej dzieci zaśpiewały pieśni: „Rozkwitały pąki białych róż”, „Ojczyzno ma”, „Ja to mam szczęście”, oraz „Dziś idę walczyć, mamo”.
Możemy pochwalić się podwójnym sukcesem! W kategorii zespołowej nasz zespół pod nazwą „OLYMPIC” wywalczył II miejsce! 🙂  W kategorii solistów nasz uczeń Aleksander Wonorski zdobył szczególne WYRÓŻNIENIE!
Gratulujemy naszym uczniom!
Sandra Wesołowska