Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Integracyjny Minimaraton-Bieg Solny im. Zbigniewa Treshera

Minimaraton integracyjny  „Bieg Solny” wystartuje w tym roku już trzydziesty trzeci raz.
Od 2019 roku  ta bardzo popularna impreza integracyjna nosi imię Zbigniewa Treschera, który pomimo znacznej niepełnosprawności startował w Biegu Solnym od samego początku, aż do 29 edycji.
Celem tego wydarzenia jest propagowanie aktywnej rekreacji oraz aktywności sportowej szerokiego spektrum startujących osób (dzieci, młodzieży oraz osób starszych). Uczestnikami tej imprezy będą osoby  z niepełnosprawnościami, jak również osoby w pełni sprawne, co sprawi że przedsięwzięcie ma charakter integracyjny oraz świadczy o tym, że sport oraz  aktywna rekreacja zbliża ludzi, pomaga znosić wszelkie bariery.
Tegoroczna edycja odbędzie się 10 września 2022 r. w godzinach od 10.00 do 14.00. W dniu zawodów zapisy prowadzone będą od godziny 8.30 (stanowisko przy Dyrekcji PUC.S.A. Ciechocinek). Regulamin zawodów, karty zgłoszeń indywidualne i zbiorowe można pobrać ze stron internetowych:

www.ciechocinek.pl     www.osir.ciechocinek.pl

 

Plan zabezpieczenia Biegu

ZGOSZENIE UCZESTNIKÓW – zbiorowe

Zgłoszenie indywidualne 2022

REGULAMIN MINIMARATONU INTEGRACYJNEGO BIEGU SOLNEGO ROK 2022

plakat 2022