MIKOŁAJKI w Niezapominajce

Dnia 4.12.2018 r klasa IV B razem z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego – Aleksandrem Wonorskim z III A złożyła przedświąteczną wizytę w zaprzyjaźnionej „Niezapominajce”. Uczniowie Z. Piotrowska, H. Nowakowska , M. Cichorz, A. Lawędzka, N. Łoś, M. Domanowski, K. Kudliński, D. Cieślak, F. Grzesiek, J.Wójcik, Z. Brzozowska, M . Częszak ,N. Cegielska przybliżyli klubowiczom tradycję zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Seniorzy obdarowani zostali z okazji „Mikołajek” drobnymi upominkami, które przygotowali razem z wychowawczynią panią M. Jastrzębską.

Prezent „Mikołajkowy” dla wszystkich pracowników „Niezapominajki ” uczniowie przekazali na ręce pani dyrektor Ewy Strzeleckiej-Słomkowskiej. Po słodkim poczęstunku, „starych i młodych” połączyła wspólna zabawa, której inicjatorką była pani Irena Gołębiewska. Był to spontaniczny krok do integracji pokoleń.

W spotkaniu uczestniczył pan dyrektor Maciej Wzięch oraz nauczycielki W. Wiśniewska i I. Ogrodowska, które razem z panią M. Jastrzębską przygotowały tę „Mikołajkową Niespodziankę”

Iwona Ogrodowska