„Anioł przemijania”

3 grudnia w „Niezapominajce” odbył się wzruszający występ zatytułowany „Anioł przemijania”. Przedstawiciele „Sceny marzeń” zaśpiewali piękne piosenki, które przeplatane były recytacją melancholijnych  wierszy, mówiących o tym, jak ulotne jest życie. Występ uświetniły „aniołki” z klasy II a: Aleksandra Dąbrowska, Roksana Grzegórska, Nadia Haberska oraz Klaudia Józefowicz. Cieszymy się, że dzięki współpracy z klubem seniora, zapoczątkowanej przez p. Iwonę Ogrodowską, nasi uczniowie mają okazję brać udział w tak wzruszających wydarzeniach, które łączą pokolenia i uczą współdziałania, nie tylko w grupie rówieśniczej, ale także z osobami starszymi.

We współpracę z klubem seniora zaangażowane są panie: Paulina Czyżniewska, Ola Gawinecka, Martyna Jastrzębska, Iwona Ogrodowska, Marta Turkiewicz, Wiesława Wiśniewska.