Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Mikołaj,śnieżynki i wesołe minki

 6 grudnia 2017 roku  oczekiwaliśmy na wizytę najznakomitszego Gościa. Wiedzieliśmy, że nie wszyscy w naszej szkole zasłużyli na Jego obecność, a tym bardziej podarunki.  Czy mimo to odwiedzi nas? – zastanawialiśmy się wszyscy, mali i ci najwięksi, grzeczni i ci mniej grzeczni uczniowie.  Wierzyliśmy jednak, że nasze gorące serca, piękne przebrania i błysk w oczach, zwłaszcza uczniów klas I, IV,  sprawią, że Świętemu zmięknie serce i nie ominie naszej szkoły. I oto zadzwoniły dzwonki, serca nasze zaczęły bić mocniej, a gdy usłyszeliśmy kroki i szarpnięcie drzwi, nasze emocje sięgnęły zenitu.  Nie zawiedliśmy się to był Św. Mikołaj 🙂 z workiem podarunków dla wszystkich. Naszemu Gościowi pomagały dwie przepiękne i uśmiechnięte Śnieżynki: Gabriela i Sandra. Wszyscy chcieliśmy uwiecznić tę wizytę, dlatego św. Mikołaj ogłosił, że Jego zaufanym fotografem będzie pan Piotr. Dziękujemy panie Piotrze za piękne zdjęcia. Gdy będzie nam tęskno za naszym Gościem powspominamy oglądając fotki 🙂

A. Świątkiewicz

szkoły.

Skip to content