Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Nasze Misie, Miśki i Misiaczki!

24 listopada uczniowie zabrali do szkoły swojego ulubionego misia w nawiązaniu do Światowego Dnia Pluszowego Misia, który został ustanowiony dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki, w 2002 roku.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Z tej okazji najmłodsi wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój Miś”. Wszystkie prace są wspaniałe i pomysłowe, dlatego zostały nagrodzone!

J. Mandra

Skip to content