Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

Najlepsi uczniowie to:

  1. Pietrzak Piotr  5,33 II c
  2. Januszewska Agata   5,21 I b
  3. Guga Hanna   5,14 I b
  4. Kappes Sebastian   5,14 III a
  5. Sikorska Joanna   5,14 III c
  6. Mrówczyński Kamil   5,07 II c
  7. Małkiewicz Paulina   5,00 I b
  8. Ulaszewska Agata   5,00 I b
  9. Brożek Daria   5,00 II b
  10. Ulaszewska Katarzyna   5,00 II b
  11. Łochocka Zuzanna   4,93 II c
  12. Chrzanowska Aleksandra   4,93 II c
  13. Gołębiewska Małgorzata   4,93 III c
  14. Chmielewska Wiktoria   4,93 I a
  15. Stefańska Justyna   4,86 I c
  16. Litwin Joanna   4,86 III b
  17. Wysocka Daria   4,86 III b
  18. Kulpa Jakub   4,82 III a
  19. Dziarska Julia   4,79 III c

    W I półroczu gimnazjaliści odnieśli wiele sukcesów:
    Asia Sikorska z IIIc została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
    z Biologii, a Weronika Chilewska z tej samej klasy finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Piotr Pietrzak z II c został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Małgorzata Gołębiewska z IIIc w VI Powiatowym Konkursie Pieśni i Recytacji Poezji Patriotycznej uzyskała II miejsce,
    Zuzanna Gostkowska IIIa wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim ,,Kiedy myślę… Stwierdzam – Polak to brzmi dumnie’’

    Osiągnięcia sportowe

    Powiatowa Gimnazjada:
    -II miejsce dziewcząt w Indywidualnych Biegach Przełajowych -II miejsce chłopców
    w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    -III miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej
    -III miejsce chłopców w Turnieju Piłki Nożnej
    -II miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    -II miejsce dziewcząt w Ćwierćfinałach Gimnazjady Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Ręcznej
    – II miejsce chłopców w IX Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora
    Zespołu Szkół w Zakrzewie
    – I miejsce w Biegu Solnym – Katarzyna Dawidowicz
    – I miejsce w Biegu o Kryształ Soli – Paula Michalska i Patryk Drużyński
    – II miejsce w Biegu o Kryształ Soli – Katarzyna Dawidowicz i Tomasz Karwat
    – VI miejsce w pływaniu w Finale Wojewódzkim – Julia Dziarska
    – XI miejsce w pływaniu w Finale Wojewódzkim – Sztafeta Dziewcząt

    Osiągnięcia plastyczne

    – I miejsce Agaty Januszewskiej w konkursie plastycznym ,,Turystyka i energia  odnawialna siłami napędowymi zrównoważonego rozwoju” pod patronatem Marszałka     Województwa
    – Wyróżnienie dla Marty Matuszak w VII Powiatowym Konkursie na plakat profilaktyczny ,,Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny’’
    – Wyróżnienia dla Agaty Januszewskiej i Tomasza Karwata w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Kiedy myślę… Stwierdzam – Polak to brzmi dumnie’’
    – Wyróżnienie dla Martyny Waśkowskiej w XXII w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Gdybym był malarzem’’
    – II miejsce dla Hanny Guga i wyróżnienia dla Agaty Januszewskiej oraz Darii Brożek w Międzyszkolnym Konkursie ,,Twórczość Klimta moją inspiracją”.