Prymus Pomorza i Kujaw

Jest nam miło poinformować, że absolwent naszej szkoły Wojciech Gawinecki otrzymał trzeci już raz stypendium marszałka województwa kujawsko- pomorskiego „Prymus Pomorza i Kujaw”.

Wojtek w marcu tego roku został laureatem wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego.

W poprzednich latach Wojtek uzyskał tytuł laureata z języka niemieckiego i także angielskiego.

Obecnie jest uczniem klasy biologiczno- chemicznej V LO w Toruniu.

Projekt stypendialny „Prymus Pomorza i Kujaw” został stworzony z myślą o uczniach, którzy dobrze radzą sobie w nauce z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, matematyki, języków obcych oraz przedsiębiorczości. Dodatkowe środki finansowe uczniowie mogą wykorzystać między innymi na rozwój naukowych zainteresowań.

Warunki, które uczeń musiał spełnić łącznie aby ubiegać się o stypendium:

• w roku szkolnym 2017/2018 otrzymał promocję do następnej klasy bądź otrzymał świadectwo ukończenia szkoły;
  • uzyskał w jednym z trzech ostatnich, zakończonych lat szkolnych (2014/2015, 2015/2016 i 2016/2017) tytuł laureata lub finalisty konkursu lub olimpiady
  • uzyskał w roku szkolnym 2016/2017 co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A.G.

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych, przeżytych w radosnym
nastroju Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary, nadziei i miłości

składają