Samorząd Uczniowski ma nowego Szefa

5 października podczas tajnych wyborów uczniowie naszej szkoły oddali swój 1 głos na wybranego przez siebie kandydata na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Uczniowie zasiadający w Komisji wyborczej, w składzie Sandra Grochulska, Gabrysia Pawlak, Natalia Liszkowska i Aleksandra Biegała, pod kierunkiem opiekunów SU, zliczyli wszystkie oddane ważne głosy.

Nowym Przewodniczącym SU na rok szkolny 2018-2019 został Aleksander Wonorski,  Zastępcą przewodniczącego będzie Kacper Śledź, natomiast Sekretarzem SU – Karolina Lewandowska.

Uczniowie reprezentujący klasy – czyli Samorządy klas oraz chętni do współpracy uczniowie, utworzyli podczas I zebrania Samorządu Uczniowskiego, zakres działalności SU podzielony na sekcje wraz z osobami kierującymi:

– techniczną – Zuzanna Jarkowska

– sportową – Patrycja Bibro