Bal – wspomnienia czar
Co to był za bal… 15 czerwca 2018 roku gimnazjaliści – przyszli absolwenci naszej szkoły, bawili się na Balu Gimnazjalnym w Restauracji Aquarius w Odolionie. Zabawa rozpoczęła się uroczystym polonezem,przygotowanym…
Read more










